5 Temel Unsurları için En Popüler Türkçe Pop Müzik Listeleri

NTV’de canlı olarak yayınlanan tüm programlar ile dayalı bilgiler, yetişek taksimmleri ve programlarla alakalı haberler NTV Ekranı’nda. Muhtıra NTV neşriyat temizışı ve yetişek saatlerini bile NTV Ekranı kategorisinden sayaç birtakımnda görebilirsiniz.

'Ben Ara sıra' ne aşırı almaşık ne bile aşırı pop olması itibarıyla farklı bir soluk olur. Uzun vadede lazım radyolardan, gerekse müzik kanallarından ve dijitalden yürüyeceğini anlatmak yanlış olmaz. Sükselı videosuna da bileğinmek gerekiyor elbet...

Tanıştırayım: Çok klasik, feci demode ‘rock müzik eksiksiz şerlüklerin anası değilse de uzun saçlı ve isyankar babasıdır’ söylemi. Özbek kardeşim, sözlerime kulak ver...

Geçtiğimiz hafta kendimi konserler ortada slalom yaparken buldum. Birşu denli mekan gördüm, biryoğun müzik türü dinledim ve aklıma bazı şeyler takıldı. Pay verirsiniz, vermezsiniz bilemem amma paylaşmasam çatlardım.

Poyraz Karayel 22 Şubat Çarşamba gösterilen 81. Kesim'de, Poyraz ve ekibinin başı kocaman bir belaya giriyor. Bir anda ortadan kaybolan takım, sürpriz bir isimden gelen yardımla özgürlüklerine kavuşuyor!

Verilere için müzikseverlerin spor suni mevzusundaki kararlılığı cihan genelinde 14 Şubat itibariyle azalıyor; Türkiye’bile ise bu istikrarlık Şubat itibariyle eyleme dyamaçüşüyor.

Şarkı dinamik da olsa "Öldürürüm kendimi, dan dan!" deniliyor mesela sözlerde. Evet da "Bu şarkı kalbimin nazar boncuğu sahibine, ömürlük yarime, içeri eşime" kabil romantizmin dibine dibine vuruluyor.

Tatlı İntikam 29. Kısım'bile; Sinan ve Pelin hem kendilerini, hem de aşklarını sınayacakları muhteşem bir sınavdan geçerat!

şatır bir aralık oturmak derunin TV8 ekranlarında mutlaka size usturuplu bir eser bulacaksınız. TV8 canlı yapıt HD olarak bütün platformlarda.

74. sayımızın Denetlemen Burada Ne Var sayfasında 90’lı yıllara gidiyoruz. O zamanlar “tablet” sadece ilaç sektöründe kullanılan bir kelimeydi.

Yıllardır ceninisakıt maliyetli stüdyo klipleri izlemeye tuzakıştık. Simge'nin Istek Joker yönetmenliğinde çekilen 'Ben Kâh' klibindeki dış çekimler ve yaz havasını buram buram yansıtması şarkıyı 'kişiselleştiriyor'.

“Tatile gidemedim/gittim de doyamadım” demeyin: Havuzsa havuz, denizse çokluk, sporsa spor, eğlenceyse sefahat... En güzel huzurı da şu: Taksim’e 33 kilometre, Maslak’a 25 zaman. Şehrin neresinden yola çıkarsanız çıkın, en geç bir-bir buçuk saatte sanki Veli’bile, Akdeniz’de bir cennete gelmiş gibisiniz.

Siyasal gündemde ruhlu ve yetkililer Kürtçe televizyona destur, Kürtçe eğitime yeşil ışık derken Kürt sanatçılar allıkıp website başını yürüdü. Kürt sanat adamılar son dü senedir bir hayli mesafe aldı. Elan önce yalnızca militan oyunlar sahneleyen tiyatro grupları şimdi Moliere ve Harold Pinter oynuyor.

32. Kürsü 'Mevsim Finali' Her şey açığa çıkıyor! Fırka başladı, davetliler yerlerini aldı ve korkunç adam öldürmeye resmen saatler ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *